• گوگل اپلیکیشن Inbox را برای آیپد منتشر کرد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 20 / 02 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون , گوگل و اندروید هیچ دیدگاهی برای گوگل اپلیکیشن Inbox را برای آیپد منتشر کرد ثبت نشده
  اپلیکیشن Inbox گوگل برای آیپد

  اپلیکیشن Inbox گوگل برای آیپد

  اینباکس برنامه ی جدید گوگل در زمینه مدیریت ایمیل است که این شرکت سعی داشته تا تعریفی جدید از ایمیل و مدیریت برآن را ارائه کند.
  به طور خلاصه می توان اینباکس را نسخه پیشرفته تر سرویس جیمیل دانست که کسانی که مایل هستند مدیریت حرفه ای تری را بر روی ایمیل های خود داشته باشند می توانند از این سرویس استفاده کنند.
  در این سرویس Google با بررسی محتوای ایمیل ها آنها را در گروه های مختلف همانند قرار ملاقات و… جای می دهد. البته این یکی ویژگی های اینباکس است که در کنار سایر امکانات اختصاص داده شده لذت مدیریت بر ایمیل ها را دوچندان می کند.
  اخیرا گوگل بدون انتشار خبری رسمی نسخه متناسب با آیپد از اپلیکیشن اینباکس را در اپ استور قرار داده است که می تواند خبری خوش برای دارنگان iPad که علاقه مند به این سرویس هستند باشد.
  اگر مایل به دریافت اپلیکیشن اینباکس برای آیپد خود هستید باید بدانید که این بروزرسانی با تغییر نسخه همراه نبوده و لذا پیامی مبنی بر بروزرسانی آن در آیتونز مشاهده نخواهید کرد و برای دریافت آن بایستی یک بار آن را پاک کرده و بار دیگر آن را دانلود و نصب نماییید.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.