• نرم افزار واتس اپ برای دسکتاپ منتشر شد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 11 / 05 / 16 موضوع: اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای نرم افزار واتس اپ برای دسکتاپ منتشر شد ثبت نشده
  نرم افزار واتس اپ برای دسکتاپ منتشر شد

  نرم افزار واتس اپ برای دسکتاپ منتشر شد

  واتس اپ یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در دنیاست که تا پیش از این، تنها بر روی گوشی های هوشمند قابل استفاده بود.
  البته از ماه ها پیش، این شرکت تحت مالکیت فیس بوک، نسخه تحت وب اپلیکیشن واتس اپ را ارائه کرده بود اما نرم افزاری ویژه این برنامه جهت استفاده در خود سیستم عامل های ویندوز و مک وجود نداشت.
  حال واتس اپ در دو نسخه ویندوز و مک دسکتاپ ارائه شده که البته همانند نسخه وب این برنامه نیاز است تا واتس اپ روی گوشی شما نصب شده باشد و برای اجرای برنامه بایستی با استفاده از اسکن کد QR به نرم افزار متصل شوید که این خود می تواند سبب نارضایتی کاربران گردد چرا که در واقع تنها نسخه وب به نرم افزار تبدیل گردیده و مانند اپلیکیشن تلگرام نرم افزاری مستقل محسوب نمی گردد و همواره وابسته به تلفن هوشمند است.
  خبر بد دیگر اینکه این نرم افزار تنها بر روی ویندوز 8 و بالاتر قابل اجراست که قطعا کاربران عظیم ویندوز 7 را عصبانی خواهد کرد. نرم افزار واتس اپ بر روی سیستم عامل مک OS X 10.9 و بالاتر نیز قابل نصب است.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.