• سریع ترین دستگاه اندرویدی از سوی HTC خواهد آمد!
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 30 / 03 / 16 موضوع: اخبار گوناگون , گوگل و اندروید هیچ دیدگاهی برای سریع ترین دستگاه اندرویدی از سوی HTC خواهد آمد! ثبت نشده
  HTC 10 سریع ترین و روان ترین دستگاه اندرویدی

  HTC 10 سریع ترین و روان ترین دستگاه اندرویدی

  کمتر از دو هفته تا معرفی جدیدترین پرچمدار شرکت HTC باقی مانده و هر روز اطلاعات جدیدی از گوشی جدید این شرکت به بیرون می آید . گاه تعریف و تمجید و اطلاعاتی از سوی HTC و در مواردی هم اطلاعاتی فاش شده از این محصول جدید.
  اما شرکت HTC در تازه ترین اقدام در راستای معرفی و تبلیغ پرچمدار خود (HTC 10) در توییتی آن را سریع ترین دستگاه اندرویدی موجود معرفی کرده است.
  در این توییت به طور دقیق آمده که همه موبایل ها یکسان ساخته نمی شوند. سریع ترین و روان ترین دستگاه اندرویدی. آن را احساس خواهید کرد.
  شرکت HTC تلاش می کند تا نواقص و ضعف های پرچمداران قبلی خود را اصلاح کند و باید منتظر بود و دید آیا HTC 10 توان قافلگیری هواداران را خواهد داشت یا نه!
  پیش از این نیز اطلاعاتی از HTC 10 افشا شده یا شایعاتی درمورد آن بیان شده بود. از جمله اینکه این گوشی باکیفیت ترین دوربین دنیا را خواهد داشت، دارای صفحه نمایش 5 اینچی از نوع Super LCD و باتری 3000 میلی آمپری است و در سه نوع متفاوت ارائه خواهد شد.

  منبع: mobilesyrup.com

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.