• رفع ارور iMessage برای ایرانسلی ها
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 02 / 02 / 17 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون ۱ دیدگاه برای رفع ارور iMessage برای ایرانسلی ها

  رفع ارور iMessage برای ایرانسلی ها

  اگر از دارندگان یکی از محصولات اپل در ایران باشید حتما هنگام کار با دستگاه پیغام آزار دهنده فعال سازی آی مسیج (iMessage : Your carrier may charge for SMS messages used to activate iMessage.) بارها و بارها برای شما نمایش داده شده است.
  از آنجا که فعال سازی iMessage با شماره سیمکارت های ایران تاکنون امکان پذیر نبوده لذا با درخواست فعال سازی هزینه ای حدود 200 تا 300 تومان پیاپی از سیمکارت شما کسر میشد بدون اینکه برنامه فعال گردد. به همین دلیل چاره ای جز کنسل کردن موقت پیغام فعال سازی وجود نداشت.
  طبق گزارش کاربران و تست های انجام شده، اخیرا این مشکل برای مشترکان ایرانسل رفع شده است.
  برای انجام این کار ابتدا یک بار iMessage خود را از مسیر Settings غیر فعال نمایید. سپس مجددا آنرا فعال کنید و منتظر باشید تا پیغام فعال سازی نمایش داده شود. این بار به جای کنسل کردن بر روی گزینه OK کلیک نمایید.
  سپس صبر کنید تا iMessage شما اکتیو شود و متن Waiting for Activation از پایین قسمت آی مسیج حذف گردد.
  اگر این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید می توانید تنها با داشتن شماره دوستان خود و بدون داشتن اپل آیدی وی به او از طریق iMessage بر بستر اینترنت پیغام دهید.

  admin

  يک ديدگاه

  1. براي مشتركين رايتل بدون مشكل كار ميكنه