• حذف موزیک و ویدیو پلیر سامسونگ در گلکسی های جدید
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 23 / 02 / 16 موضوع: اخبار گوناگون , گوگل و اندروید هیچ دیدگاهی برای حذف موزیک و ویدیو پلیر سامسونگ در گلکسی های جدید ثبت نشده
  حذف موزیک و ویدیو پلیر سامسونگ

  حذف موزیک و ویدیو پلیر سامسونگ

  شرکت سامسونگ دو روز پیش در نمایشگاه MWC 2016 از جدیدترین محصولات خود در حوزه فناوری رونمایی کرد. مهمترین محصول رونمایی شده سامسونگ جدیدترین تلفن هوشمند از سری گلکسی اس یعنی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج بود.
  صرف نظر از ویژگی ها و مشخصات سخت افزاری قدرتمند بکار رفته در این دو پرچمدار، پس از تجربه رابط کاربری و محیط نرم افزاری گلکسی های جدید متوجه عدم وجود موزیک پلیر و پلیر ویدیوی سامسونگ که تا پیش از این در گوشی های این شرکت به صورت پیش فرض وجود داشت خواهید شد.
  پلیرهایی غیر قابل حذف در نسخه های پیشین اکنون در گلکسی های جدید دیده نمی شوند و جای خود را به گوگل پلی موزیک و گوگل پلی مووی داده اند. جالب آنکه این شرکت نرم افزارهای مجموعه آفیس، اسکایپ و فضای ذخیره ابری وان درایو مایکروسافت را نیز به صورت پیش فرض در گلکسی های جدید قرار داده است.
  سامسونگ هنوز توضیحی درمورد چرایی حذف اپلیکیشن های خود و جایگزینی محصولات نرم افزاری خود با نرم افزارهای شرکت های دیگر ارائه نکرده است. البته در صورتی که کاربران هنوز تمایل به استفاده از دو پلیر سابق داشته باشند می توانند از استور سامسونگ آنها را دانلود و نصب نمایند.

  منبع: Sammobile.com

  admin