• اپل و اختصاص بخشی در اپ استور به اپلیکیشن های فاقد خریدهای درون اپی
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 14 / 02 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای اپل و اختصاص بخشی در اپ استور به اپلیکیشن های فاقد خریدهای درون اپی ثبت نشده
  اپلیکیشن های فاقد خریدهای درون اپی اپل در <a href=

  اپ استور" width="300" height="193" srcset="https://idmaker.ir/blog/wp-content/uploads/2015/02/اپلیکیشن-های-فاقد-خریدهای-درون-اپی-اپل-در-اپ-استور-300x193.jpg 300w, https://idmaker.ir/blog/wp-content/uploads/2015/02/اپلیکیشن-های-فاقد-خریدهای-درون-اپی-اپل-در-اپ-استور-335x216.jpg 335w, https://idmaker.ir/blog/wp-content/uploads/2015/02/اپلیکیشن-های-فاقد-خریدهای-درون-اپی-اپل-در-اپ-استور.jpg 819w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" /> اپلیکیشن های فاقد خریدهای درون اپی اپل در اپ استور

  اگر از کاربران محصولات اپل باشید حتما با خریدهای دورن اپی یا اصطلاحا In App Purchases آشنا هستید.
  در پاره ای موارد برنامه نویسان یا توسعه دهندگان اپلیکیشن ها استفاده از بعضی کاربردهای برنامه و بازی ها همچون دسترسی به آیتم های ویژه،باز کردن مراحل بالاتر داخل بازی، باز کردن افکت ها و ویرایش حرفه تر بر روی عکس و … را منوط به خرید چنین ویژگی هایی می کنند که اصطلاحا تحت عنوان خریدهای درون اپی شناخته می شوند. این امکانات هم در اپلیکیشن های رایگان و هم پولی می تواند وجود داشته باشد.
  اما گاها برخی توسعه دهندگان از این روش به گونه ای استفاده می کنند که سبب نارضایتی کاربران می شود. به عنوان مثال برنامه ای را رایگان عرضه می کنند اما هنگامی که وارد اپلیکیشن می شوید با خریدهای دورن اپی بسیاری مواجه می شوید که رایگان بودن برنامه را تحت شعاع قرار می دهد و شما را از استفاده آن پشیمان می کند.
  اپل برای اینکه نشان دهد از این موضوع مطلع بوده و همواره بازخورد کاربران را دنبال می کند اخیرا قسمتی را در اپ استور به اپلیکیشن هایی که هیچ خرید درون اپی ندارند اختصاص داده است.
  اپل عنوان این بخش را Pay Once & Play قرار داده و همانطور که از این نامگذاری برمی آید شما تنها با یک بار خرید اپلیکیشن های مورد نظر، دیگر با هیچ هزینه ای تحت عنوان خریدهای درون اپی یا In App Purchases مواجه نخواهید شد و با خیال راحت می توانید از تمامی آیتم ها  و ویژگی های آن اپلیکیشن استفاده نمایید.
  برای پیدا کردن این بخش هم کافی است اپ استور را باز کرده و از میان بنرهای موجود در بالای صفحه PAY ONCE & PLAY را انتخاب کنید.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.