• اضافه شدن تشخیص اثر انگشت به مک بوک و سایر محصولات اپل !!!
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 18 / 02 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای اضافه شدن تشخیص اثر انگشت به مک بوک و سایر محصولات اپل !!! ثبت نشده
  اضافه شدن سنسور تشخیص اثر انگشت به محصولات اپل

  اضافه شدن سنسور تشخیص اثر انگشت به محصولات اپل

  همانطور که می دانید اپل با معرفی گوشی آیفون 5s پرده از سنسور تشخیص اثر انگشت برداشت که افزودن این ویژگی به سری آیفون ها را می توان یکی از مهمترین تحولات اپل در ساختار آیفون دانست که شرکت های سازنده موبایل دیگر نیز به پیروی از اپل کم کم این ویژگی و سنسور را به تلفن های هوشمند پرچمدار خود اضافه کردند.
  به لطف امنیت بالایی که سنسور تشخیص اثر انگشت فراهم می آورد فارغ از استفاده بجای رمز عبور اپل از این ویژگی در آیفون های 6 و 6 پلاس برای پرداخت های با امنیت به بالا تحت عنوان سیستم Apple Pay استفاده کرد با این توضیح که کاربران می توانند در فروشگاه های مجهز به پایانه فروشگاهی دارای NFC و در پرداخت های درون اپلیکیشن ها از سیستم پرداخت اختصاصی اپل که بواسطه سنسور تشخیص اثر انگشت یا همان Touch ID انجام می پذیرد استفاده نمایند.
  حال خبرها حاکی ازآن است که اپل درصدد بکارگیری سنسور اثر انگشت اختصاصی خود در مک بوک ها و سایر محصولات این شرکت همچون ماوس هوشمند و ترک پد است.
  در صورتی که این خبر صحت داشته باشد می توان آنرا اقدامی در جهت استفاده از سیستم پرداخت اختصاصی اپل (Apple Pay) برای پرداخت های اینترنتی و آنلاین دانست که با تحقق چنین امری شاهد رویارویی این کمپانی با شرکت هایی همچون آمازون و PayPal که خدمات پرداخت آنلاین ارائه می دهند خواهیم بود.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.