• ارائه برنامه iMessage برای اندروید !
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 12 / 06 / 16 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون , گوگل و اندروید هیچ دیدگاهی برای ارائه برنامه iMessage برای اندروید ! ثبت نشده
  iMessage Android

  iMessage Android

  ارائه برنامه iMessage برای اندروید !!!
  همانطور که اطلاع دارید اپل هرساله کنفرانسی را مختص توسعه دهندگان با نام WWDC برگزار می کند و در این مراسم جدیدترین های اپل در زمینه نرم افزاری و گاها محصولات معرفی می شوند.
  شنیده ها حاکی از این است که اپل قصد دارد در کنفرانس WWDC 2016 اپلیکیشن iMessage این شرکت که تاکنون تنها در سیستم عامل های iOS و Mac و میان دستگاه های اپلی قابل استفاده بوده را در برای سیستم عامل اندروید نیز ارائه دهد.
  مدتی پیش شاهد رونمایی دو اپلیکیشن پیام رسان و ارتباطی جدید از سوی گوگل با نام های Allo و Duo بودیم که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS ارائه خواهد شد. در صورت صحت خبر ذکر شده، اقدام اپل را می توان واکنشی در برابر سیاست های گوگل دانست و این اقدام را تلاشی در جهت جذب و جلب بیشتر کاربران اندروید به سمت خود تلقی کرد.
  اپل پیش تر، سه اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید ارائه کرده که یکی از آنها به طور خاص در جهت تسهیل انتقال اطلاعات از اندروید به محصولات اپلی استفاده می شود.
  تا 13 June که کنفرانس WWDC 2016 آغاز می شود باید منتظر ماند و دید که آیا اپلیکیشن آی مسیج برای اندروید ارائه خواهد شد یا خیر.

  منبع: Macrumors , MacDailyNews

  admin