• افزایش عمر باتری گلکسی اس 6 با بروزرسانی نرم افزاری جدید
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 18 / 04 / 15 موضوع: اخبار گوناگون , گوگل و اندروید هیچ دیدگاهی برای افزایش عمر باتری گلکسی اس 6 با بروزرسانی نرم افزاری جدید ثبت نشده
  افزایش عمر باتری گلکسی اس 6

  افزایش عمر باتری گلکسی اس 6

  همانطور که مطلع هستید سامسونگ در ساخت آخرین پرچمدار خود تغییراتی اساسی در جنس و طرح بدنه انجام داده و بجای پلاستیک گوشی خود را فلزی ساخته، درگاه حافظه جانبی را حذف کرده و درعوض حافظه داخلی را ارتقا بخشیده اما مسئله مهم تر اینکه با طراحی جدید صورت گرفته، دیگر براحتی گذشته درب پشتی دستگاه باز نمی شود به عبارت دیگر باتری آن قابل تعویض توسط کاربر نخواهد بود یا حداقل به آسانی این کار انجام نمی شود.
  البته این مورد را نمی توان به عنوان مشکل اساسی قلمداد کرد چرا شرکت اپل مدت هاست که گوشی های آیفون خود را به این سبک ارائه می کند و بسیاری نیز به آن عادت کرده اند. به هر حال برای کسانی که از تلفن هوشمند خود به سختی کار می کشند شاید فرسوده شدن باتری و تعویض آن امری بسیار مهم و حیاتی باشد.
  سامسونگ دغدغه کاربران را به خوبی درک کرده و برای کاربرانی که عمر نگهداری باتری برایشان اهمیت دارد بروزرسانی ای را ارائه کرده که علاوه بر بهبود عملکرد و کاهش مصرف دیتای رد و بدل شده اینترنتی، مصرف باتری را نیز بهینه و کاهش می دهد.
  اگر به دنبال دریافت این آپدیت بهینه ساز هستید بایستی وارد پلی استور گوگل شوید و در قسمت My Apps بروزرسانی ای که برای Samsung Push Service آمده است را دریافت نمایید.

  admin