Code center
صفحه نخست آموزش - مشکلات قوانین و سوالات متداول تماس با ما وبلاگ
قوانین و سوالات متداول - IDmaker.ir


قوانین:


کلیه اپل آیدی های ارائه شده در فروشگاه IDmaker دائمی و بدون تاریخ انقضا، وریفای شده، بدون محدودیت و تنها به
خریدار آن اختصاص دارد.
به دلایل امنیتی و جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، هر اپل آیدی تنها به یک نفر فروخته شده و بلافاصله از سیستم فروش سایت کنار گذاشته می شود.
به جهت اینکه استور مجازی امریکا یکی از بهترین فروشگاههای اپل محسوب می گردد و ساخت آیدی با آدرس و مشخصات کشور ما در حال حاضر ممکن نیست لذا تمامی اپل آیدی ها با مشخصات و اطلاعات کشور امریکا (ایالات مختلف) ساخته می شود.
اپل آیدی ها به دو صورت آماده (از پیش ساخته شده) و سفارشی قابل تهیه هست. اپل آیدی های آماده با ایمیل اختصاصی و اطلاعات دلخواه فروشگاه ما ساخته و آماده شده اما اگر مایل هستید اپل آیدی با ایمیل و اطلاعات و ایالت دلخواه خود داشته باشید می توانید از طریق راههای ارتباطی اشاره شده در سایت، با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن اپل آیدی دلخواه شما ساخته شود.
اپل آیدی های آماده از طریق سایت به صورت مستقیم قابل تهیه می باشد که پس از پرداخت بلافاصله و آنی، کلیه اطلاعات مربوط به آن به شما نمایش داده می شود. حتما با دقت مطالعه شود.
چنانچه در هنگام خرید اپل آیدی آماده، ایمیل و شماره همراه معتبری را ثبت کرده باشید اطلاعات اپل آیدی به ایمیل و چنانچه دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال نکرده باشید به شماره همراه شما نیز ارسال خواهد شد.
مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات مربوط به اپل آیدی پس از خرید، تنها با خریدار محترم است. لذا هرگونه کوتاهی و سهل انگاری و ... در حفظ اطلاعات از جانب خریدار، که منجر به افشا یا تغییر مشخصات اپل آیدی گردد مسئولیتی را متوجه ما نخواهد کرد.
در صورت بروز مشکل، اطلاعات اپل آیدی فقط و فقط به خریدار آن داده خواهد شد و در اختیار شخص دیگری تحت هیچ عنوان قرار داده نمیشود مگر با حکم قانونی و قضایی.
به جهت امنیت بیشتر می توانید رمز عبور، سوال و پاسخ های امنیتی، تاریخ تولد و ایمیل نجات (ریکاوری) اپل آیدی خود را تغییر دهید. البته با تغییر این اطلاعات، در صورت فراموشی یا بروز مشکل، سایت ما مسئولیتی نخواهد داشت.
ایمیلی که از روی آن اپل آیدی ساخته میشود چنانچه با دامنه اختصاصی ما باشد به جهت اشغال نشدن فضای سایت، بایستی فقط در امور مربوط به اپل آیدی استفاده شود. در هر صورت سایت ما در مدیریت فضای ایمیل (نه اپل آیدی) با دامنه اختصاصی ما، اختیار تام دارد.
در صورت نیاز جهت دسترسی به ایمیل مربوط به اپل آیدی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
چنانچه شناسه یا ایمیل اصلی اپل آیدی تغییر داده شود ارائه خدمات به خریدار قطع شده و در صورت بروز هرگونه مشکل، کلیه مسئولیتها با خریدار خواهد بود و ارائه خدمات و راهنمایی بیشتر مشمول هزینه خواهد شد.
در صورتی که اپل آیدی نیاز به بازبینی یا تایید مجدد داشته باشد این کار به رایگان انجام میگیرد اما چنانچه خریدار تغییری در آدرس مربوط به اپل آیدی داده باشد که ایجاد مشکل کند، رفع نقص با دریافت هزینه صورت می پذیرد.
در صورتی که اپل آیدی از طرف شرکت اپل به دلایل امنیتی یا مسئله تحریم و... غیرفعال گردد یا عملی از جانب دارنده اپل ایدی منجر به مسدود شدن آن شود مسئولیتی متوجه ما نخواهد شد. هرگونه تلاش جهت رفع مشکل با دریافت هزینه انجام خواهد پذیرفت.
چنانچه به هر دلیل اپل آیدی لاک شود یا کاربر درخواست اطلاعات جهت رفع قفل آکلاد نماید، آنلاک کردن اپل آیدی تا یک سال اول به رایگان و پس از یک سال از تاریخ خرید با دریافت هزینه انجام خواهد پذیرفت.
هرگونه مشاوره، راهنمایی و ارائه خدمات مربوط به اپل آیدی چنانچه شامل موارد بالا نگردد از سوی ما به رایگان انجام خواهد شد.
پشتیبانی سایت تا زمانی که حوادث قهری، فورس ماژور و سایر شرایط مخل ادامه فعالیت سایت و پشتیبانی نگردد ادامه خواهد داشت وگرنه سبب سلب مسئولیت مدیران سایت آیدی میکر می گردد.
بدیهی است با توجه به شرایط، سایت آیدی میکر حق تغییر قوانین را برای خود محفوظ می دارد.

با سپاس از اینکه فروشگاه ما را برای خرید انتخاب کردید.**************
در خرید اپل ایدی چگونه به درگاه بانک اعتماد کنیم

سوالات متداول:


یک شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) در اصل جواز عبور شما به مجموعه سیستم های نرم افزار و سخت افزاری دستگاهتان است. این شناسه اطلاعات مهمی است که تعامل میان شما، سخت افزار، نرم افزار و خدمات مورد ارائه ی اپل را سهولت می بخشد.به عبارتی از طریق آن می توان از سرویس های مختلف اپل استفاده کرد ، بی شک بدون این اکانت شما نیمی از امکانات و سرویس های آیفون یا هر دستگاه اپلی دیگر خود را از دست خواهید داد !

واضح ترین کاربرد که احتمالاً از آن آگاه هستید این است که برای دریافت (Download) نرم افزار (برنامه و بازی و ...) از فروشگاه اپل برای مک، آیفون، آیپاد، آیپد و... (Store) به این شناسه نیاز خواهید داشت. اما این فقط بخشی از اهمیت این شناسه است. از یک شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) می توان استفاده های متنوع دیگری نیز نمود مانند فعال سازی و کاربری سرویس ابر مجازی (iCloud)، خرید از فروشگاه آنلاین اپل، رزرو کردن کلاس های آموزشی و جلسات پرسش و پاسخ (Genius Bar and Workshops) در یکی از فروشگاه های اپل، دسترسی به وب سایت پشتیبانی اپل و غیره. در مجموع، این شناسه در موارد متعددی کاربرد دارد بنابراین ضروری است که شما در هر زمان از شناسه ی کاربری اپل خود اطلاع داشته و آنرا به روزرسانی کنید.

چرا به یک شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) نیاز دارید؟
در روشن کردن اهمیت این شناسه همین بس که حتی برای روشن کردن مک برای اولین بار نیز به شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) نیاز خواهید داشت. دلیل این موضوع این است که بوسیله ی این شناسه دستگاه شما مطمئن می شود که اطلاعات مختص شناسه ی کاربری شما و تمامی زیرمجموعه های مربوط به آن به صورت روان روی سیستم اجرا خواهد شد. پس از واردسازی اولیه، دیگر نیاز نخواهد بود در دفعات بعدی آنرا وارد نمایید.

این موضوع هر هنگام که بخواهید از فروشگاه ابزارک های مک (Mac App Store) یا فروشگاه ابزارک های آیتیونز برای آیفون و آیپد و... نرم افزاری دانلود کنید و یا از فروشگاه های اپل دیدن نمایید به کمک شما خواهد آمد. به دلیل دسترسی فروشگاه های اپل به کلیه ی اطلاعات شما از طریق این شناسه، به جای رسید کاغذی، می توانید رسید خرید خود را از طریق پست الکترونیک دریافت کنید که در عصر فناوری منطقی تر به نظر می رسد.

                           

خدماتی که به شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) نیاز دارند:
علاوه براستفاده در سیستم عامل- که پیشتر بوسیله ی مشخصات کاربری خود وارد آن شدید- شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) شما با تعدادی از ابزارک ها و خدمات ارائه شده برای دستگاهای اپلی ادغام شده است.

این ابزارک ها و خدمات شامل موارد زیر می باشند:

فضای ابری اپل (iCloud)
فضای ابری اپل مکانی است برای ذخیره سازی اطلاعات، عکس ها، موزیک ها، نرم افزارها و ابزارک های دانلود شده و حتی نسخه های پشتیبان آیفون، آیپد که خود کمک بزرگی به ما در نگهداری از اطلاعت ما می کند. از این سرویس علاوه بر این موارد برای همزمانی اطلاعات بین دستگاه های مختلف اپل هم استفاده می شود و این به این معنی است که اگر شما عکسی را با آیفون خود بگیرید می تواند در همان لحظه آنرا در مک و آیپد خود تماشا کنید. البته باید این نکته را هم اضافه کنم که از این سرویس نرم افزارهایی که شما به آنها اجازه استفاده از این سرویس را بدهید اطلاعت شما را در این فضا ذخیره می کنند. اپل به هر شناسه کاربری (Apple ID) به صورت رایگان ۵ گیگابایت فضا می دهد که در صورت تمایل به فضای بیشتر می توانید از اپل فضا اجاره کنید.

  

تماس تصویری (Facetime)
تماس تصویری یا همان Facetime به شما این امکان را می دهد که از مک، آیفون، آیپد و آیپاد لمسی خود با دوستان یا همکارانتان که آنها هم مک و یا دیگر دستگاه های مجهز به iOS دارند تماس تصویری برقرار کنید.

Facetime یک تماس تصویری با کیفیت ۷۲۰ پیکسل است.

  

آیتیونز(iTunes)
با اینکه آیتیونز تبدیل به یک نرم افزار قدرتمند شده است، عموم افراد همچنان آنرا به دید یک مرکز دانلود آهنگ نگاه می کنند. برای همین منظور، یعنی دریافت آهنگ از آیتیونز، نیز به شناسه ی کاربری اپل (Apple ID)نیاز خواهید داشت.

با این وجود، کاربرد آیتیونز(iTunes) بسیار فراگیر تر از دریافت آهنگ است. این ابزارک به شما امکان دانلود، اجاره یا خرید فیلم، برنامه های تلویزیونی، ابزارک های iOS، کتاب، پادکست (podcast)، و ابزارک آیتیونز یو (iTunes U) که برای یادگیری از منابع درسی برترین دانشگاه ها، موزه ها و دیگر موسسات فرهنگی در سرتاسر دنیا کاربرد دارد، را می دهد.

  

اشتراک گذاری خانگی آیتیونز (iTunes Home Sharing)
اشتراک گذاری خانگی آیتیونز یا همان iTunes Home Sharing به منظور امکان اشتراک گذاری مجموعه‌ی رسانه ای آیتیونز، میان چند دستگاه مک و iOS در یک خانه طراحی شده است. شما می توانید آهنگ، فیلم، برنامه های تلویزیونی، ابزارک ها و دیگر امکانات را میان حداکثر پنج دستگاه مجاز در خانه، انتقال یا در حین اجرا تقسیم نمایید. iTunes Home Sharing را میتوان بوسیله ی یک شناسه ی کابری میان دستگاه های مختلف اجرا کرد و مجموعه‌ی آیتیونز موجود در هر دستگاه در بخش مربوط به اشتراک آیتیونز نمایش داده می شود.

  

جفت یاب آیتیونز (iTunes Match)
iTunes Match به شما اجازه می دهد تا CD های خریداری شده خود را در قبال پرداخت سالانه مبلغ ۹۹/۲۱ پوند یا ۹۹/۲۴ دلار در فضای ابری یا Cloud ذخیره نمایید.

کلیه ی آهنگ های دریافتی از جفت های آیتیونز را که شامل ۲۶ میلیون آهنگ هستند می توان در فضای ابری یا Cloud با سرعت ۲۵۶ کیلوبایت در ثانیه و با کیفیت بالا –حتی اگر نسخه ای اصلی شما کیفیت پایینی داشته- پخش کرد.

بوسیله ی iTunes Match می توانید به تمامی آهنگ ها، بدون اشغال فضای پرارزش دیسک سخت (HDD) خود، دسترسی داشته باشید. این موضوع بخصوص برای آن دسته از کاربرانی مفید است که حجم بالایی از آهنگ روی مک بوک اِیر(MacBooks Air) خود دارند.

                                            

فروشگاه نرم افزار (App Store)
فروشگاه ابزارک اپل یا App Store مرکز خرید (Download) نرم افزار اعم از بازی و برنامه،موزیک،ویدیو،کتاب،پادکست و ... مخصوص آیفون، آیپاد و آیپد است.

            

فروشگاه ابزارک مک (Mac App Store)
فروشگاه ابزارک مک یا Mac App Store نیز مرکز خرید ابزارک های اپل مخصوص مک است .

این فروشگاه کانال فروشی همراه با مشتریان بالقوه در اختیار توسعه دهندگان ابزارک قرار می دهد و به مشتریان این امکان را می دهد از محل های دانلود نرم افزار برنامه دلخواه خود را با اطمینان از امنیت آن دریافت کنند. به علاوه، اپل هم اکنون سیستم عامل های OS X شیر (Lion) نسخه ۱۰.۷ و شیر کوهی (Mountain Lion) نسخه ی ۱۰.۸ و... را از طریق این فروشگاه به کابران عرضه می کند که منافعی از قبیل کاهش هزینه ی توزیع و عدم نیاز به نرم افزار سفارش سیستم یا رفتن به مغازه را در بر دارد.

شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) شما دروازه ای است به فروشگاه ابزارک های اپل و با اضافه کردن اطلاعات پرداخت خود به آن می توانید به آسانی و بدون دردسر نرم افزار های مورد نظر خود را دانلود کنید.

                   
یافتن دستگاه من (Find My iPhone,iPad,and Mac)
یکی از امکانات امنیتی فوق العاده که اپل برای محصولات خود در نظر گرفته Find My iphone است. این نرم افزار که به iCloud متصل است به شما کمک میکند تا هنگامی که دستگاه خود را گم کرده اید یا مورد سرقت واقع شده است بر روی نقشه موقعیت یابی کنید یا از دور دستوراتی را برای اعمال در آن انجام دهید، به عنوان مثال این پیغام بر روی دستگاه نمایش داده شود که این آیفون گم شده است لطفا با شماره فلان تماس بگیرید یا اطلاعات دستگاهی که سرقت شده است را با این ابزار پاک نمایید و یا صدایی بخش کند تا پیدا کردن آن راحت باشد.

برای انجام این کار تنها لازم است که به iCloud وارد شوید که این امر هم مستلزم داشتن شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) است.

  

یافتن دوستان من (Find My Friends)
این نرم افزار نیز ابزاری مشابه Fine My iPhone می باشد با این تفاوت که محلی برای یافتن دوستان شماست.البته انجام این کار مستلزم آن است که دوستان شما هم دستگاه اپلی داشته باشند.

                        

مرکز بازی اپل (Game Center)
یکی از برنامه های پیش فرض دیوایس های اپل می باشد که توسط آن میتوانید امتیازها و رکورد های بازی های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و باهم به رقابت بپردازید. همچنین میتوانید بعضی بازی ها را از طریق آنلاین و دو نفره بازی کنید.

برای استفاده از مرکز بازی اپل میتوانید از شناسه کاربری اپل (Apple ID) استفاده نمایید.

  

پیام چند رسانه ای اپل (iMessage)
این مورد کمی پیچیده است. این ابزارک روی مک، آیفون، آیپد و آیپاد شما با نام (پیام ها) یا (Messages) شناخته شده است. بدون در نظر گرفتن عادت های عجیب و غریب نامگذاری اپل، ابزارک iMessage وسیله ای است برای ارسال (پیام ها متنی) - مشابه سیستم پیام کوتاه یا SMS روی تلفن های همراه- (عکس) و (ویدیو) به دوستان یا همکارانتان که از دستگاه های مجهز به iOS استفاده می کنند.

البته باید بدانید که iMessage پیام کوتاه یا SMS نیست چون پیغام خود را نه از طریق شبکه های مخابراتی بلکه از طریق سرورهای اپل موجود در مرکز داده ی کارولینای شمالی ارسال می کند. اما در صورت عدم امکان ارسال پیام از طریق ۳G, LTE یا wi-fi دستگاه های مجهز به iOS پیام های خود را به صورت پیام کوتاه و از طریق شبکه ی مخابراتی ارسال خواهند کرد.

مزیت ها : 1- ارسال پیام متنی/مولتی مدیا از طریق اینترنت 2- دریافت Delivered بعد از ارسال پیام 3- دریافت Read در صورت خوانده شدن پیام مولتی مدیا 4- مشاهده تایپ کردن شخص مقابل با نماد ... 5- ارائه از طرف اپل و بدون نصب برنامه و فقط با ارتقا به iOS 5 6- ساپورت مک، آیفون، آیپاد تاچ و آیپد و ...

برای استفاده از iMessage به شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) نیاز خواهید داشت و همچنین از طریق این شناسه می توانید آدرس شناسایی خود را درiMessage که بوسیله ی آن دوستانان شما را می شناسند بسازید.

  

فروشگاه های واقعی اپل
اگر تابحال پیش آمده که برای خرید محصولی به فروشگاه اپل بروید به احتمال زیاد رسید خود را از طریق پست الکترونیکی دریافت کرده اید. شناسه ی کاربری شماست که این امکان را می دهد.

در واقع حتی لازم نیست آدرس پست الکترونیک خود را به اپل بدهید چون هنگام پرداخت با کارت اعتباری که اطلاعات آن به شناسه کاربری شما اضافه شده است، به صورت خودکار رسید به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. بعلاوه، شناسه کاربری شما برای رزرو کردن کارگاه های آموزشی و جلسات پرسش و پاسخ در فروشگاه های اپل نیز به کار خواهد آمد.

      

وب سایت پشتیبانی اپل
به جز کاربرد در دریافت مقالات یا مشاهده ی ویدئوهای آموزشی، شناسه کاربری شما در وب سایت پشتیبانی اپل نیز برای تماس با بخش پشتیبانی، ثبت نام در AppleCare، بازبینی خدمات و پوشش های پشتیبانی و همچنین پیشنهاد های تعمیر دستگاه، کاربرد خواهد داشت.

  

چگونه شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) خود را نگه داری کنیم
از آنجایی که شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) شما تقریباً در تمامی امورمربوط به اپل کاربرد دارد، منطقی است که از صحت اطلاعات تماس و سوالات امنیتی آن اطمینان حاصل کرده و هرچندوقت یکبار آنرا بروزرسانی کنیم.

شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) شما روی وب سایت پشتیبانی اپل نگهداری می شود و در همین مکان نیز می توانید در صورت فراموش کردن رمز عبور شناسه ی خود، آنرا بازیابی کنید.

بازیابی رمز عبور شناسه‌ی کاربری اپل (Apple ID)
اگر رمز عبور شناسه ی کاربری خود را فراموش کردید می توانید به آسانی به بخش iForgot از وب سایت اپل رفته و با واردسازی شناسه ی کاربری خود (آدرس پست الکترونیکی) رمز عبور جدید را تنظیم نمایید. اپل با دریافت اطلاعات محرمانه ی شما از صحت درخواست تنظیم مجدد رمز عبور شما اطمینان حاصل می کند.

  

شناسه ی کاربری اپل (Apple ID) و فهرست اپل شما
شناسه ی کاربری شما برای ثبت نام و ایجاد فهرست محصولات اپل شما نیز مفید است بخصوص وقتی که به پشتیبانی فنی از وب سایت اپل یا دیگر فروشگاه های اپل نیاز دارید. می توانید فهرست محصولات اپل خود را در سایت supportprofile.apple.com ایجاد کنید. پروفایل پشتیبانی بیش از آنچه فکرش را می کنید برای شما مفید خواهد بود.

                 نتیجه گیری
بدون ثبت آدرس پست الکترونیکی خود به عنوان شناسه ی کاربری اپل یا Apple ID نمی توانید کار با دستگاه خود را شروع کنید. این شناسه تقریباً در کلیه ی امور مربوط به اپل و نرم افزارهای آن کاربرد دارد. بااینکه ممکن است در ابتدا تمایلی نسبت به تقسیم اطلاعات خود با اپل نداشته باشید، با استفاده از این شناسه می توانید در ارتباط با سخت افزار، نرم افزار، خدمات و فروشگاه های اپل، در وقت خود صرفه جویی کنید.

این کارت همانطور که از نامش پیداست بعنوان کارت هدیه صادر می گردد که می توان تا سقف مبلغ آن برای خریدهای اینترنتی استفاده نمود. در انتخاب تعداد کارت محدودیتی نیست ولی امکان شارژ مجدد همان کارت وجود ندارد.

گیفت کارت آیتونز ( iTunes Gift card ) :
کارت هدیه آیتونز یا اپل (iTunes Gift Card) بهترین راه برای سرگرمی شماست که شما می توانید آن را با مبالغ مختلف 10$ ، 15$ ، 25$ ، 50$ و 100$ با تعداد دلخواه تهیه کنید .

با کارت هدیه آیتونز قادر خواهید بود برنامه، بازی، موزیک، کتاب و... خریداری کنید و در آیفون، آیپد، آیپاد، مک و... استفاده نمایید.

حتی با این کارت می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین اپل آیفون، آیپد، مک و هر چیز دیگری را خریداری کنید.
با کارت هدیه آیتونز (iTunes Gift Card) قابلیت خرید از فروشگاه های iTunes Store ، App Store ، iBookstore ، Mac App Store را بدست میاورید.

                                  

به کمک این کارت های هدیه، کاربران اندروید به خصوص کاربران ایرانی می توانند راحت تر موسیقی ، فیلم ، اپلیکیشن و کتاب مورد نظرشان را از گوگل پلی خریداری کنند.
پیش از این برای خرید از گوگل پلی (Google Play) شما می بایست از کارت های اعتباری ، کیف پول گوگل و … استفاده می کردید.
این گیفت کارت ها در قیمت های مختلف 10 ، 15 ، 25 و 50 دلار موجود هستند.


                                   

برای اینکه از کارت های هدیه استفاده یا اصطلاحا (Redeem) کنید به نکات زیر توجه نمایید :

برای Redeem کردن کارت های هدیه آیتونز ( iTunes Gift card ) در آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ به این شکل عمل کنید :
1- در داخل دستگاه بر روی iTunes Store یا App Store یا iBooks Store کلیک کنید.
2- از تب "Featured" به پایین صفحه رفته و بر روی "Redeem" کلیک نمایید.

                                                                            

3- بر روی عبارت ".You can also enter your code manually" کلیک کنید، سپس کد گیفت کارت را نوشته و بر روی Redeem سمت راست بالا کلیک نمایید.
(در بعضی از کشورها شما می توانید گیف کارت خود را با استفاده از دوربین دستگاه Redeem کنید.)

                                                                            

4- پس از اینکه کد را با موفقیت وارد کردید، موجودی حساب اپل آی دی شما متناسب با مبلغ کارت هدیه شارژ می گردد.

                                                                            

# جهت Redeem کردن کارت هدیه از طریق سیستم عامل ویندوز یا مک به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://support.apple.com/kb/ht1574

.................

برای Redeem کردن کارت های هدیه گوگل پلی (Google Play) به این شکل عمل نمایید:
توجه :
[1- اتصال به Google Play چه از طریق کامپیوتر شخصی یا دستگاه اندرویدی، تنها باید با IP کشور امریکا باشد. تحت هیچ شرایطی با IP کشورهای دیگر نمی توانید از این کدها استفاده کنید و باعث از بین رفتن کد می شود. (از سایت هایی مثل IP Location می توانید IP کشور خود را چک کنید.)
2- - اکانت گوگل شما باید برای کشور امریکا تنظیم شود. (در اکانت گوگل خود و در بخش Google Wallet، حتما کشور را United States of America انتخاب کنید.) ]

چگونگی شارژ گیفت کارت گوگل پلی :
مرحله اول: به آدرس play.google.com/redeem رفته و وارد حساب خود شوید، سپس کدی را که در اختیار شما قرار گرفته وارد کنید.

  

یا اینکه از داخل برنامه Google Play در دستگاه خود، گزینه Redeem را انتخاب کنید.

                                            

مرحله دوم: بعد از وارد کردن کد، از شما درخواست ایجاد اکانت Google Wallet می شود. اول اسم خود را وارد کنید، سپس کشور امریکا (United States) را انتخاب کنید و در گزینه سوم که Zip code است، این عدد را وارد کنید: 10027
مرحله سوم: پس از انتخاب برنامه، موسیقی و یا فیلم مورد نظر برای خرید در قسمت Choose a payment method گزینه Redeem a Google Play Gift Card را انتخاب کرده و کد دریافتی را وارد نمایید.


(ضمنا مسئولیت این سایت تنها در قبال صحت کد و میزان اعتبار آن است. کلیه مسائل دیگر را با توجه به راهنما و پشتیبانی گوگل انجام دهید. در برخی موارد محدود مشاهده شده که گوگل دسترسی به اکانت کاربر را به دلایلی محدود میکند. مسلما این مورد توسط سایت ما قابل پیگیری نیست.)

ساخت اپل آی دی رایگان و آموزش ساخت اپل آی دی رایگان و فروش اپل آی دی و خرید اپل آی دی و فروش اپل ای دی و خرید اپل ای دی و فروش گیفت کارت آیتونز ارزان تر از همه جا در ایران و فروش گیفت کارت گوگل پلی ارزان تر از همه جا در ایران و کارت هدیه اپل و گوگل پلی و گیفت کارت رایگان اپل و گیفت کارت اپل و اپل و apple و applied و iphone و ipad و ipod و itunes و app store و applestore و آیدی و آی دی و اپل استور و آیفون و آیپد و آیپاد و آیتونز و آنلاین و شتاب در فروشگاه idmaker.ir ارائه می شود.
صفحه اصلی