• گوگل فروشگاه آنلاین جدیدی برای ارائه گجت ها افتتاح کرد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 14 / 03 / 15 موضوع: دسته‌بندی نشده هیچ دیدگاهی برای گوگل فروشگاه آنلاین جدیدی برای ارائه گجت ها افتتاح کرد ثبت نشده
  Google Store فروشگاه جدید گوگل برای عرضه انواع گجت ها

  Google Store فروشگاه جدید گوگل برای عرضه انواع گجت ها

  اگر به دنبال خرید یکی از محصولات هوشمند ساخته شده یا قدرت گرفته توسط گوگل بوده باشید حتما در جریان هستید که گوگل این محصولات را در گوگل پلی استور خود که فروشگاهی مرجع جهت ارائه اپلیکیشن،برنامه،بازی و سایر محصولات نرم افزاری می باشد قرار داده بود و برای مشاهده و خرید این گجت ها باید از این استور استفاده می کردید.
  اما چند روزی است که گوگل دست به تغییری اساسی زده و فروشگاهی مجزا از گوگل پلی را باز نموده تا ازین پس تمامی محصولات سخت افزاری و گجت های هوشمند خود را از طریق این فروشگاه ارائه نماید و با این اقدام درواقع فروشگاه نرم افزار و سخت افزار خود را از یکدیگر جدا نمود.
  در فروشگاه جدید گوگل که Google Store نام گذاری شده محصولاتی همچون انواع موبایل و تبلت با برند نکسوس،انواع کروم بوک ها، کیف، کاور و شارژرهای استاندارد و سایر لوازم جانبی متناسب با محصولات گوگلی نظیر گوگل گلس عرضه می شود.
  به مناسبت گشایش این فروشگاه، گوگل ارسال رایگان محصولات را برای کسانی که از گوگل استور خرید نمایند به عنوان هدیه درنظر گرفته البته تا مدت زمان محدود.
  و در آخر اینکه همانند گذشته Google Play به فعالیت خود در زمینه ارائه انواع محصولات نرم افزاری ادامه خواهد داد.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.