• مایکروسافت از سیستم عامل جدید خود، ویندوز 10 رونمایی کرد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 23 / 01 / 15 موضوع: اخبار گوناگون , علم و فناوری هیچ دیدگاهی برای مایکروسافت از سیستم عامل جدید خود، ویندوز 10 رونمایی کرد ثبت نشده
  رونمایی از ویندوز 10 مایکروسافت

  رونمایی از ویندوز 10 مایکروسافت

  این نسخه از ویندوز با تغییرات و ویژگی های متعددی همراه بوده که در اینجا به مواردی از آنها اشاره می کنیم:
  نخستین ویژگی ویندوز 10 Universal بودن آن است بدین معنا که ازین پس اجرای یک برنامه در پلتفرم های مختلف ویندوزی همچون تبلت و دسکتاپ یا کنسول ایکس باکس به صورت یک پارچه است به عنوان مثال برنامه Outlook بر روی دستگاه های مختلف با قابلیت ها و ویژگی های یکسان خواهد بود.
  در این ویندوز شاهد بازگشت منوی استارت هستیم که البته با تغییراتی همچون تمام صفحه شدن و ادغام با کاشی های معروف مترو همراه بوده است.
  دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت، کورتانا که تا پیش از این در ویندوزفون ها به کار گرفته می شد هم اکنون در ویندوز 10 پذیرای دستورات صوتی شما خواهد بود.
  ویژگی دیگر ویندوز جدید که بی شک مورد استقبال بازی خورها قرار می گیرد قابلیت استریم بازی های ایکس باکس بر روی تبلت یا دسکتاپ و همچنین اضافه شدن امکان اشتراک گذاری محتوای بازی خود با دیگر دوستان و ارسال پیام به یکدیگر و مشاهده فعالیت دیگر دوستان است.
  گذشته از این ویژگی ها مایکروسافت اعلام کرد که کاربران ویندوز 7 و 8.1 تا یک سال و بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند به روزرسانی ویندوز 10 را دریافت کنند که با پشتیبانی مادام العمر این شرکت همراه خواهد بود.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.