• مایکروسافت آفیس 2016 برای مک آپدیت شد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 20 / 01 / 18 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای مایکروسافت آفیس 2016 برای مک آپدیت شد ثبت نشده

  آپدیت مایکروسافت آفیس 2016 برای مک

  مایکروسافت یک آپدیت عمده را برای آفیس 2016 مک اعلام کرد. این آپدیت نرم افزار را به ورژن 16 تبدیل میکند و شامل ویژگی هایی برای تمامی مجموعه برنامه های آفیس می شود.
  به ویژه از اکنون ورد، اکسل و پاور پوینت در مک از ویرایش آنی پشتیبانی می کنند. کاربران اکنون thumbnail را در قسمت راست و بالای برنامه هنگامی که با شخصی دیگری در حال کار هستند می بینند.
  ویرایش با دیگران به صورت آنی: thumbnail در گوشه راست و بالای ویندوز نشون میدهد چه کسی با شما روی سند اشتراکی در حال کار هست. آیکون پرچم نشون دهنده آن است که فرد کجای سند در حال انجام کار است و شما می توانید تغییرات را همزمان با تایپ شدن ببینید.
  به علاوه اکنون ورد، اکسل و پاورپوینت شامل ذخیره خودکار اسناد در کلود می شوند. همراه با فایل های اشتراکی، شما همچنین می توانید تغییراتی که دیگران انجام می دهند را سریعا ببینید، در حالی که میتوانید ویرایش های قبلی را نیز در قسمت تاریخچه ویرایش ها مشاهده کنید.
  تغییرات به صورت خودکار روی اسناد، برگه های کار و ارایه ها ذخیره می شوند و شما می توانید تغییرات دیگران را لحظه ای ببینید. آیا نیاز به بازیابی دارید؟ تاریخچه تغییرات را بررسی کنید تا به تغییرات و نسخه های قبلی دسترسی پیدا کنید.
  هم چنین هر برنامه ویژگی های جدید مختص به خود را دارد. برای مثال اکسل چارت های جدیدی به عنوان نمونه funnel، sunburst و histogram را شامل میشود. همچنین یک چارت نقشه که طی چند مرحله به اطلاعات جغرافیایی تبدیل می شود وجود دارد.
  یا مثلا پاور پوینت شامل ویژگی شروع سریع می شود که به شما در ایجاد راهنمای محتوای شما به وسیله موضوعات گفتاری کمک می کند. پاور پوینت همچنین شامل ابزارهای اساسی ویرایش می شود که به شما در اصلاح آغاز و پایان کلیپ های ویدیویی کمک میکند.

  admin