• شایعاتی پیرامون تولید دوباره آیفون 4 اینچی با نام 6C
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 27 / 03 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای شایعاتی پیرامون تولید دوباره آیفون 4 اینچی با نام 6C ثبت نشده
  شایعه عرضه آیفون 6C با صفحه نمایش 4 اینچ

  شایعه عرضه آیفون 6C با صفحه نمایش 4 اینچ

  شرکت اپل در سال گذشته میلادی دو نسخه از تلفن های هوشمند خود با نام های 6 و 6 پلاس را معرفی کرد که با اندازه های 4.7 و 5.5 اینچ ارائه شده بود. هر چند این اقدام سنت شکنی و تغییر در سیاست های علامی سابق این شرکت بود اما ارائه این دو محصول با سایز بزرگتر بسیاری از کاربران اندروید که سیستم عامل ios را می پسندیدند ولی از سایز 4 اینچ و کمتر آیفون ها ناراضی بودند را به سوی خود جذب کرد.
  تا پیش از معرفی آیفون 6 و 6 پلاس، شایعاتی پیرامون عرضه سه محصول از سوی اپل در سه سایز مطرح شد اما اپل در کنفرانس خود تنها به معرفی دو مدل 4.7 و 5.5 اینچی بسنده کرد و خبری نیز در مورد ساخت آیفون جدید با صفحه نمایش 4 اینچ نداد. اما اکنون ماهها پس از معرفی دو آیفون جدید اپل، بار دیگر شایعاتی پیرامون عرضه آیفون 4 اینچی مطرح شده است.
  به گزارش DigiTimes شرکت اپل امسال آیفون 4 اینچی خود با نام 6C در کنار دو آیفون 6S و 6S Plus معرفی خواهد کرد تا با این عمل، کاربرانی که طرفدار و علاقه مند به این اندازه از صفحه نمایش آیفون هستند را نیز راضی نگه دارد.
  بر اساس دیگر شایعه ای که مطرح گردیده به احتمال زیاد اپل در آیفون های جدید خود از تکنولوژی جدید این شرکت با عنوان Force Touch که در سری جدید مک بوک ها و اپل واچ استفاده کرده نیز در کنار ارتقای رم به دو گیگابایت بهره خواهد برد.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.