• استفاده اپل از باتری L شکل با ظرفیت بالاتر در آیفون های جدید
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 27 / 01 / 18 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای استفاده اپل از باتری L شکل با ظرفیت بالاتر در آیفون های جدید ثبت نشده

  باتری L شکل با ظرفیت بالاتر در آیفون 2018

  اپل قصد استفاده از یک باطری L شکل تک سلولی با ظرفیت بالاتر برای آیفون های 2018 خود را دارد
  LG ممکن است برای آیفون های جدید تنها به تولید صفحه نمایش OLED بسنده نکند.
  بر اساس خبرهای منتشر شده از خبرگذاری کره ای The Investor شرکت الکترونیک کره جنوبی برای آیفون های جدید اپل در سال 2018 نسل جدید باتری L شکل را تولید خواهد کرد.
  این گزارش می گوید که LG Chem واحد تولید باطری LG Group یک باطری تک سلولی L شکل با نام تجاری جدید تولید خواهد نمود که ظرفیت بیشتری نسبت به باتری دو سلولی L شکل فعلی آیفون X دارد.
  ظرفیت افزایش یافته به همراه سیستم سری A کارآمدتر روی تراشه می تواند به این معنی باشد که نسل بعدی آیفون 5.8 اینچی OLED می تواند عمر باتری نزدیکتری به باتری آیفون 8 پلاس داشته باشد، که برای مدت زمان طولانی ای تحسین شده است و این صرفه جویی در باتری از مزایای یک صفحه نمایش OLED نسبت به یک صفحه نمایش LCD به حساب نمی آید.
  در حالی که کمتر از سه ماه از عمر آیفون ایکس سپری شده هم اکنون تقاضای زیادی برای آیفون X Plus که می تواند صفحه نمایشی به بزرگی 6.5 اینچ را دارا باشد وجود دارد. این اندازه از صفحه نمایش می تواند بزرگتر از گلکسی Note 8 سامسونگ باشد که یک گوشی بزرگ با اندازه فبلت است.

   

  منبع: 9to5mac

  admin