• ارتقا به ویندوز 10 رایگان خواهد بود حتی برای نسخه های غیر قانونی
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 19 / 03 / 15 موضوع: اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای ارتقا به ویندوز 10 رایگان خواهد بود حتی برای نسخه های غیر قانونی ثبت نشده
  نسخه های غیر قانونی ویندوز هم می توانند به رایگان به ویندوز 10 بروزرسانی شوند

  نسخه های غیر قانونی ویندوز هم می توانند به رایگان به ویندوز 10 بروزرسانی شوند

  چند روز پیش، تری میرسون مدیر بخش ویندوز مایکروسافت خبر از انتشار نسخه رسمی ویندوز 10 در تابستان امسال برای عموم را داد. در مصاحبه ای که میرسون با خبرگذاری رویترز انجام داد اعلام کرد که کلیه کاربران استفاده کننده از ویندوز 7 یا 8 که شرایط سخت افزاری مناسب را داشته باشند فارغ از اینکه نسخه ویندوز آنها قانونی باشد یا کپی و غیر قانونی نیز می توانند سیستم خود را به رایگان به ویندوز 10 ارتقا دهند.
  مایکروسافت در نسخه های قبلی ویندوز که غیر رایگان بود همواره سعی می کرد تا جلوی فعال سازی غیرقانونی ویندوز را بگیرد اما در مقابل هکرها چندان موفق ظاهر نشد و نتیجه آنکه میلیون ها رایانه در سراسر دنیا نسخه غیرقانونی انواع ویندوز که هیچ گونه هزینه ای بابت آن پرداخت نمیکنند را مورد استفاده قرار می دهند.
  اما اکنون مایکروسافت با مدیریت نادلا در صدد تغییر سیاست های خود است و با رایگان کردن ویندوز 10 سعی داشته تا این روند را دگرگون کند. با توجه به اینکه شرکت اپل آخرین نسخه از سیستم عامل خود یعنی مکینتاش را مدتی قبل کاملا رایگان کرد اتخاذ چنین تصمیمی از سوی مایکروسافت برای ماندن در میدان رقابت چندان هم دور از ذهن نبود.
  طبق آمارهایی که منتشر شده بیشترین استفاده از نسخه های غیر قانونی و کپی ویندوز در کشورهایی همچون چین، روسیه، برزیل و هند اتفاق افتاده و مشخصا در کشور چین از هر 11 رایانه ای که از سیستم عامل ویندوز بهره می برد تنها یک دستگاه دارای ویندوز قانونی است.

  admin


  دیدگاه خود را بیان کنید.