• فروشگاه اپلیکیشن یا اپ استور اپل واچ فعالیت خود را آغاز کرد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 24 / 04 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون ۱ دیدگاه برای فروشگاه اپلیکیشن یا اپ استور اپل واچ فعالیت خود را آغاز کرد

  فروشگاه اپلیکیشن یا اپ استور اپل واچ

  هم زمان با عرضه رسمی ساعت اپل از امروز در فروشگاه های معتبر و برجسته امریکا و سایر نقاط جهان، شرکت اپل فعالیت فروشگاه اپلیکیشن یا اپ استور مرتبط با این ساعت را رسما آغاز کرد.
  برای دسترسی به فروشگاه Apple Watch بایستی وارد نرم افزار این ساعت که در نسخه های 8.2 iOS به بالا به صورت پیش فرض وجود دارد شوید و از تب های پایین آن وارد App Store شوید.
  فروشگاه اپلیکیشن اپل واچ مشابه اپ استور اصلی طراحی شده که در آن می توانید به هزاران برنامه و بازی که تاکنون به طور ویژه برای این ساعت بروزرسانی شده اند دسترسی داشته باشید. همانطور که مطلع هستید اپل تاکنون تصمیمی برای ارائه اپلیکیشن ها به صورت مستقل و مجزا و اختصاصی برای اپل واچ نگرفته و هرآنچه که در استور Apple Watch وجود دارد همان اپلیکیشن های موجود در استور اصلی اپل است که با بروزرسانی توسعه دهندگانشان، پشتیبانی از ساعت اپل به آنها افزوده گشته است.
  در صفحه آغازین این اپ استور هم اپلیکیشن های معروفی همچون توییتر، اینستاگرام، Nike+، Uber، Shazam، Evernote برای شروع کار با ساعت به شما پیشنهاد می شود.

  admin

  يک ديدگاه

  1. ممنون بایت اطلاعات