• زمان و مکان برگذاری کنفرانس WWDC 5015 اپل رسما اعلام شد
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 15 / 04 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای زمان و مکان برگذاری کنفرانس WWDC 5015 اپل رسما اعلام شد ثبت نشده
  برگذاری کنفرانس WWDC 5015 اپل در 18 خرداد

  برگذاری کنفرانس WWDC 5015 اپل در 18 خرداد

  شرکت اپل هر ساله همایش یا مراسمی تحت عنوان WWDC را برگذار می کند که در این مراسم برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپل از سراسر دنیا در جریان آخرین تغییرات نرم افزاری و تکنولوژی های جدید ارائه شده توسط اپل قرار می گیرند و با شرکت در کارگاه ها و کلاس های آموزشی چند روزه، می توانند مهارت و آموزش های لازم را در حضور مهندسین اپل کسب نمایند.
  اما امروز اپل به طور رسمی زمان و مکان این رویداد مهم در سال 2015 را منتشر کرد که بر اساس آن WWDC 2015 در تاریخ 8 تا 12 ژوئن میلادی برابر با 18 تا 22 خرداد در شهر سانفرانسیسکو که سال پیش نیز میزبان این کنفرانس بود برگذار می گردد. کسانی که مایل به شرکت در این همایش هستند از امروز تا پایان هفته می توانند درخواست خود را ثبت کنند.
  در مقابل ظرفیت پذیرش اندک، از آنجا که توسعه دهندگان بسیاری علاقه مند به شرکت در این مراسم بزرگ هستند اپل همچون سال گذشته به طور تصادفی مهمانان خود را انتخاب می کند. البته برای سایر توسعه دهندگان که فرصت شرکت در مراسم را از دست می دهند نیز تدابیری اندیشیده شده و آنها می توانند تعدادی از دوره ها را آنلاین مشاهده یا محتوای بسیاری از جلسات را پس از پایان برخط دریافت نمایند.
  در این کنفرانس اپل به احتمال زیاد به معرفی نسخه جدید دو سیستم عامل iOS و OS X می پردازد که ممکن است تمرکز آن بر ارتقای عملکرد و پایداری، بهینه سازی و بهبود سرعت سیستم عامل باشد تا معرفی ویژگی ها و قابلیت های جدید. البته این به معنای نبود هیچ گونه تغییر یا قابلیت جدید نیست و همانطور که در نسخه بتای iOS 8.4 ویژه توسعه دهندگان شاهد آن بودیم اپلیکیشن موزیک و قسمت iTunes Radio بازطراحی و ویژگی های جدیدی به آن افزوده شده است. دیگر رویدادها ممکن است پیرامون معرفی سیستم استریم موسیقی قدرت گرفته از تکنولوژی بیتس و یا سرویس استریم تلویزیونی باشد که پیشتر شایعاتی در مورد آنها مطرح شده بود.

  admin