• تبلیغات به پلی استور گوگل نیز وارد می شود
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 03 / 03 / 15 موضوع: اخبار گوناگون , گوگل و اندروید هیچ دیدگاهی برای تبلیغات به پلی استور گوگل نیز وارد می شود ثبت نشده
  تبلیغات به پلی استور گوگل نیز وارد می شودReviewed by admin on Mar 3Rating: 3.5تبلیغات به پلی استور گوگل نیز وارد می شوددر اقدامی جدید گوگل این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم آورد تا بتوانند اپلیکیشن های تولیدی خود را فروشگاه اختصاصی گوگل یعنی پلی استور تبلیغ نمایند.
  تبلیغات در <a href=

  پلی استور گوگل" width="300" height="200" srcset="http://idmaker.ir/blog/wp-content/uploads/2015/03/تبلیغات-در-پلی-استور-گوگل-300x200.jpg 300w, http://idmaker.ir/blog/wp-content/uploads/2015/03/تبلیغات-در-پلی-استور-گوگل-335x223.jpg 335w, http://idmaker.ir/blog/wp-content/uploads/2015/03/تبلیغات-در-پلی-استور-گوگل.jpg 506w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" /> تبلیغات در پلی استور گوگل

  در اقدامی جدید گوگل این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم آورد تا بتوانند اپلیکیشن های تولیدی خود را فروشگاه اختصاصی گوگل یعنی پلی استور تبلیغ نمایند.
  سیستم عامل اندروید که روز بروز بر تعداد کاربرانش افزوده می شود و تا این لحظه بیش از یک میلیارد نفر از این سیستم عامل استفاده می کنند به دلیل متن باز بودن و تعداد بالای کاربر متقابلا توسعه دهندگان را به ساخت اپلیکیشن های بیشتر سوق می دهد.
  در چنین شرایطی که فروشگاه گوگل پذیرای بیش از یک میلیون اپلیکیشن است نمایش، محبوب و برجسته کردن برنامه ای که تازه راه به این استور پیدا کرده اگر کاری سخت نباشد آسان نیز نیست.
  لذا گوگل در راستای یاری رساندن به توسعه دهندگان جهت افزایش کاربران برنامه های تولیدی خود، فضایی را بوجود آورده که آنها بتوانند با این امکان تبلیغاتی اپلیکیشن های خود را در ابتدای نتایج جستجوی این فروشگاه نمایش دهند. اگر در نسخه وب جستجوگر گوگل کلمه یا عبارتی را کنکاش کرده باشید حتما با مشابه چنین اقدامی روبرو شده اید.
  البته این امکان تبلیغاتی به طور آزمایشی و محدود به اجرا گذاشته شده که در آینده نزدیک به طور گسترده اعمال خواهد شد.

  admin