• انتشار نسخه iOS 8.3 برای آی دیوایس ها و OS X 10.10.3 برای یوسیمیتی
 • ارسال شده توسط: admin تاریخ انتشار: 10 / 04 / 15 موضوع: اخبار دنیای اپل , اخبار گوناگون هیچ دیدگاهی برای انتشار نسخه iOS 8.3 برای آی دیوایس ها و OS X 10.10.3 برای یوسیمیتی ثبت نشده
  iOS 8.3 و OS X 10.10.3 اپل ارائه شد

  iOS 8.3 و OS X 10.10.3 اپل ارائه شد

  اپل به طور رسمی امکان دریافت نسخه iOS 8.3 را برای سری آیفون های خود و مشخصا آیفون 4S به بعد و سری آیپدهای خود از آیپد 2 به بعد و آیپاد تاچ 5 را برای عموم فراهم آورد.
  به گفته شرکت اپل در بروزرسانی iOS 8.3 علاوه بر بهبود عملکرد سیستم عامل در زمینه اجرای اپلیکیشن ها، برنامه Messages، سیستم Wifi، کیبوردهای شخص ثالث، Control Center، تب های مرورگر Safari و برطرف شدن باگ های موجود در قسمت های دیگر، سیری نیز از چند زبان جدید پشتیبانی کرده و اموجی یا شکلک های کیبورد نیز دچار تغییرات اساسی شده و به عبارت دیگر بازطراحی شده و بیش از 300 شکلک جدید به آن اضافه گردیده است.
  به مانند گذشته نیز میتوانید هم از طریق خود دستگاه و یا برنامه آیتونز به این نسخه بروزرسانی را انجام دهید.
  خبر دیگر اینکه اپل بروزرسانی سوم خود برای سیستم عامل OS X Yosemite را نیز برای دریافت عمومی عرضه کرد. شاید بارزترین ویژگی اضافه شده به یوسیمیتی در نسخه OS X 10.10.3 را نرم افزار Photos است که امکان همگام سازی تصاویر میان این سیستم عامل با سایر دستگاه های اپل را فراهم می آورد. دیگر تغییراتی که یوسیمیتی 10.10.3 به خود دیده شامل افزوده شدن قابلیت اعتبارسنجی دو مرحله ای گوگل در قسمت System Preferences، اضافه شدن 300 شکلک و اموجی جدید، اضافه شدن Spotlight suggestions به قسمت LookUp، ارتقای پایداری و امنیت مرورگر Safari، بهبود عملکرد بلوتوث و Wifi و بهینه شدن قابلیت Screen Sharing و… می باشد.

  admin